Kontakta oss

TopWork Växjö

TopWork

Kungsgatan 19D
352 31 Växjö

Telefon kontoret: 0470 – 34 85 00

TopWork Kalmar

TopWork

Nygatan 30
392 34 Kalmar

Telefon kontoret: 0480 – 43 02 00

TopWork Stockholm

TopWork

Mäster Samuelsgatan 60
111 12 Stockholm

Telefon kontoret: 08 – 410 61 699

Medarbetare

Emmie Svensson, Konsultchef

  072-989 35 02            emmie.svensson@topwork.se

Emmie är personen som i alla lägen ställer upp för sina kunder. Det kan handla om ett akut problem som måste lösas snabbt eller en längre process med stort fokus på att metodiskt driva processen framåt. Emmie är den trygga rekryteringskonsulten att luta sig mot när man behöver bra personer till sin organisation.

Simon Thune, Försäljningsansvarig

  072-989 35 00            simon.thune@topwork.se

Simon är en fantastisk glädjespridare. Han innehar en social kompetens som är något utöver det vanliga och har alltid nära till skratt. Han möter svårigheter med en stor portion driv och tvekar aldrig på att hjälpa till när det behövs.

Sofia Rosqvist

  072-989 35 04            sofia.rosqvist@topwork.se

För Sofia är kunden allt. Och lite till! En mycket driven småländska som med lugn och trygg hand lotsar uppdrag från försäljning till tillsättning.

Peter Hogla, VD

  076-096 95 93            peter.hogla@topwork.se

Peter är en tvättäkta entreprenör som med ett stort driv leder TopWork mot en ljus framtid. Utöver ett mäkta imponerande ledarskap är Peter en mästare på att infria mod och moral till sina medarbetare.

TopWork Växjö

Kungsgatan 19 D
352 31 Växjö
vaxjo@topwork.se
0470 - 34 85 00

TopWork Kalmar

Nygatan 30
392 34 Kalmar
kalmar@topwork.se
0480 - 43 02 00

TopWork Stockholm

Mäster Samuelsgatan 60
111 12 Stockholm
stockholm@topwork.se
08 - 410 61 699

© 2018 TopWork Sweden AB

© 2018 TopWork Sweden AB