Kontakta oss

TopWork Växjö

TopWork

Kungsgatan 19D
352 31 Växjö

Telefon kontoret: 0470 – 34 85 00

TopWork Kalmar

TopWork

Nygatan 30
392 34 Kalmar

Telefon kontoret: 0480 – 43 02 00

TopWork Stockholm

TopWork

Mäster Samuelsgatan 60
111 12 Stockholm

Telefon kontoret: 08 – 410 61 699

TopWork Malmö

TopWork

Hyllie Allé 26 A
215 35 Malmö

Telefon kontoret: 040-46 87 00

Medarbetare

Pia Andersson, Konsultchef

  072-350 82 92            pia.andersson@topwork.se

Ung, hungrig, för Pia går allt som en dans. Skratt och allvar blandas i en härlig mix, tillsammans med viljan att alltid ställa upp för såväl kund och konsult som medarbetare.

Jonas Lilja, Account Manager Småland

  070-208 14 63            jonas.lilja@topwork.se

Jonas är glädjen och skrattet personifierat. Att han dessutom alltid har ”tur” är ännu en bra egenskap. Med driv, entusiasm och med glimten i ögat, tar han sig an såväl kund som konsult.

Sofia Rosqvist, Account Manager Stockholm/Mälardalen

  072-989 35 04            sofia.rosqvist@topwork.se

För Sofia är kunden allt. Och lite till! En mycket driven småländska som med lugn och trygg hand lotsar uppdrag från försäljning till tillsättning. Sofia ser inga hinder, någonsin! Hon ser till att vi alltid lyser i Stockholm/Mälardalen.

Louise Ekberg, Account Manager Malmö/Skåne

  070-263 74 72            louise.ekberg@topwork.se

Vill ni se en stjärna…  Se på Louise! Alltid tydlig, alltid trygg, alltid påläst, alltid på gång sammanfattar väl hennes egenskaper. Louise är vår säkra utpost i Malmö/Skåne.

Peter Hogla, VD

  076-096 95 93            peter.hogla@topwork.se

Peter är en tvättäkta entreprenör som med ett stort driv leder TopWork mot en ljus framtid. Utöver ett mäkta imponerande ledarskap är Peter en mästare på att infria mod och moral till sina medarbetare.

TopWork Växjö

Kungsgatan 19 D
352 31 Växjö
vaxjo@topwork.se
0470 - 34 85 00

TopWork Kalmar

Nygatan 30
392 34 Kalmar
kalmar@topwork.se
0480 - 43 02 00

TopWork Stockholm

Mäster Samuelsgatan 60
111 12 Stockholm
stockholm@topwork.se
08 - 410 61 699

TopWork Malmö

Hyllie Allé 26 A
215 35 Malmö
malmo@topwork.se
040-46 87 00

© 2019 TopWork Sweden AB

© 2019 TopWork Sweden AB